فاطمه آلیا:
گزینه اول ما رسیدن به فهرست انتخاباتی مشترک است

0 ۱۶۲

فاطمه آلیا با بیان اینکه هرچه انسجام، همگرایی و هماهنگی بین جریانات و احزاب اصولگرا بیشتر باشد، امیدواری رسیدن به هدف نیز بیشتر است، گفت: نیرو های انقلابی و ارزشی می توانند به یک فهرست واحد در انتخابات پیش رو برسند.

وی ادامه داد: با حرکتی که هم اکنون در حال انجام است امید زیادی داریم که احزاب و جریانات اصولگرا به ارائه فهرست واحدی برای انتخابات مجلس دست یابند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه اخیرا جبهه پایداری در مدل انتخاباتی خود حزئیات نیل به فهرست واحد را منتشر کرد، افزود: در صورتی فهرست واحد ارائه خواهد شد که به معیار هایی که برای تشکیل یک مجلس مقتدر و کارآمد لازم است، توجه کنیم در غیر این صورت پای باند و رفیق بازی به میدان می آید.

آلیا با اشاره به معیار های وحدت جریان ها و گروه های اصولگرا گفت: معیار های درنظر گرفته شده در مدل انتخاباتی جبهه پایداری، بر اساس فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری است تا از بین ثبت نام کنندگان بهترین افراد انتخاب شوند و اختلافی هم پیش نیاید.

این نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: اگر پای معیار ها درمیان نباشد، ممکن است اختلاف سلیقه به وجود بیاید و دیرتر به فهرست واحد برسیم. با گفت وگو هایی که همچنان ادامه دارد، امیدواریم ظرف ۵۰ روز مانده تا برگزاری انتخابات موفق به معرفی گزینه های نهایی چهره های ارزشی و انقلابی شویم.

دبیر کل حزب زنان جمهوری اسلامی با بیان اینکه غیر از شخصیت های مشهوری که نام شان در رسانه ها آمد، افراد کارآمد و انقلابی فراوانی ثبت نام کردند، اما چون معروف نبودند اسم شان در رسانه ها مطرح نشد، گفت: باید ویژگی ها، تجارب و سوابق این افراد را با معیار ها تطبیق دهیم و یک فهرست کارآمد ارائه کنیم.

آلیا با تاکید بر اینکه گفتگو های معیار محور برای شناخت افراد کارآمد و نخبه برای گنجاندن درفهرست واحد اصولگرایی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: جبهه پایداری جلسات مکرری گذاشته و از افراد تاثیرگذار تشکل های سیاسی، مذهبی و اشخاص حقیقی موثر حزب زنان جمهوری اسلامی دعوت کرده تا یک فهرست واحد ارائه شود.

وی گفت: البته در مدل پیشنهادی جبهه پایداری اگر اختلاف نظری پیش بیاید ۲ فهرست با اشتراکات حداکثری ارائه خواهد شد، یعنی ممکن است ۲۵ نفر مشترک باشد، ولی سر ۲ نفر به نتیجه نرسند؛ البته این آخرین گزینه است. گزینه اول جبهه پایداری رسیدن به فهرست انتخاباتی مشترک است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.