سخنگوی جبهه پایداری:
مذاکرات نشان داد گفتمان انقلاب پیش برنده است

0 ۳۰۴

مجید متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با بیان اینکه برنامه های انتخاباتی جبهه پایداری برای مجلس یازدهم مطابق برنامه پیش می رود، درباره چگونگی ارائه لیست انتخاباتی تشکل متبوع خود گفت: جبهه پایداری در عرصه در این باره تصمیم می گیرد؛ اگر وظیفه خود را ارائه لیست جداگانه بدانیم، حتماً این کار را می کنیم، امّا اگر زمینه هایی پیدا شود که با حاکمیت و پیشبرد آرمان ها متناسب باشد ممکن است بتوانیم کار مشترک انجام دهیم.

وی در پاسخ به سؤالی درباره پایگاه اجتماعی جبهه پایداری گفت: برآورد از پایگاه اجتماعی بستگی به فضای زمان انتخابات دارد. اما ما از این بابت، نگرانی نداریم، چرا که در بدنه رشد هم داشته ایم. همایش اخیر جبهه که مربوط به نیروهای سازمانی ما بود، فرصت خوبی بود تا برآورد واقع بینانه ای از بدنه خود داشته باشیم. چنانچه فراخوان عمومی می دادیم، قطعاً حضور پرشورتری را مشاهده می کردیم.

متقی فر با بیان اینکه در فضای کنونی شاهد تقویت گفتمان انقلاب هستیم، اظهار داشت: با توجه به اینکه جامعه برای گفت وگو و مذاکرده با غرب، شرطی شد و رویکرد انقلاب را ناکارآمد نشان دادند، نتیجه ای که حاصل شد این است که رویکرد انقلابی پیش برنده است.

سخنگوی جبهه پایداری ادامه داد: این موضوع، عاملی شده است تا بدنه متحرک و متعهد جامعه که انقلاب کرده و در همه صحنه ها حضور فعال دارد و امروز هم کارها را پیش می برد، با هوشمندی بیشتری با جریاناتی که گفتمان انقلاب را دنبال می کنند تعامل داشته باشند.

متقی فر با بیان اینکه اخبار چهره های سازشکار در قضیه برجام بیشتر از چهره های انقلابی در رسانه ها انعکاس پیدا می کند، تصریح کرد: انتظار این است که چهره های انقلابی تقویت شوند.

وی ادامه داد: برخی ها نگران هستند که جبهه پایداری تقویت بشود؛ خب اگر پایداری تقویت شود، چه اتفاقی می افتد؟ هیچ اتفاقی نمی افتد، بلکه منویات نظام و آرمان های مردم پیش می رود.

سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه ما به جای اینکه مخاطب ناپایدار جمع کنیم به دنبال مخاطب پایدار هستیم، گفت: مخاطبانی که جبهه پایداری جذب می کند در همه صحنه ها حضور دارند و ظرفیت های تمام نشدنی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.